Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Для потужних систем освітлення використовують трифазні трекові світильники. Головною особливістю обладнання буде можливість угруповання елементів, а також великий запас по навантаженню на мережу. Трифазне трекове освітлення, розташоване на шинопроводі, використовується в інтер'єрі для світлового оформлення приміщень. Прикладом буде фокус на певну ділянку або усунення світла з певної частини кімнати, що дозволяє отримати напівтемряву.

Особливості

Для створення спеціального освітлення використовують трекові системи, тобто комплект світильників, розташованих на шині. Це дозволяє керувати ними і розставляти в потрібному положенні, що дає необхідний кут світлових потоків.

Трифазне трекове освітлення не має сильних відмінностей від стандартних однофазних світильників, але є ряд особливостей, які впливають на експлуатацію. Серед них:

  • збільшена вартість через використання якісних матеріалів з підвищеними показниками міцності;
  • можливість розподілу навантаження по фазах, яка буде потрібно при великій кількості світильників;
  • міцність конструкції і шинного дроту;
  • у трифазного трекового освітлення встановлюється потрійний вимикач;
  • можна управляти трифазними трековими світильниками на основі угруповання за сегментами.

Трифазну трековую систему рідко використовують в житлових приміщеннях, так як для кімнат досить декількох світильників. Актуальною система стає при наявності великої кількості обладнання. Прикладом буде промислова зона, торговий комплекс або аналогічні об'єкти.

Для житлових приміщень трифазну трековую систему використовують для можливості угруповання пристроїв і розміщення великої кількості освітлювальних приладів, зокрема в великому залі або вітальні.

Правила вибору

Якщо необхідно встановити світильники трифазного трекового освітлення, то в першу чергу необхідно перевірити їх характеристики. Обладнання повинне підходити за способом закріплення, потужності, а також типу освітлення. Також буде потрібно врахувати міцність конструкції і її захищеність від негативних факторів. Прикладом буде вибір обладнання для ванної. У таких ситуаціях підбирають моделі з хорошим рівнем захисту від вологи.

Придбати набір трифазних трекових світильників за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Також можна замовити доставку або отримати консультацію у фахівця при виникненні питань.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано