Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Накладні і врізні вуличні світильники виготовляються за сучасними технологіями, що виключає проникнення пилу і вологи в їх корпуси. Клас захисту освітлювальних приладів в такому виконанні становить IP23-IP66. Вони спеціально розроблені для розміщення поза приміщеннями. Їх роботу не порушує негода. Світлотехнічна продукція повноцінно виконує своє призначення цілий рік.

Особливості накладних і врізних світильників для вулиці

Врізні і накладні вуличні світильники - сучасний спосіб освітлення ганку, веранди, тераси і ландшафту. Світлотехнічні прилади використовуються в малих архітектурних формах, включаючи альтанки, штучні гроти, арочні конструкції на приватних і громадських територіях.

Часто установку накладних вуличних світильників виконують в вуличних кафе, на відкритих танцювальних і ресторанних майданчиках. Вони закріплюються на вертикально і горизонтально розташованих поверхнях. Поширені способи їх фіксації - кронштейни і гвинти.

Установку врізних вуличних світильників виконують для зорового розширення простору і акцентування уваги на предметах. Ліхтарі в такому виконанні не займають корисний простір. На поверхні залишається тільки світловипромінювач і зовнішня рамка приладу. Вуличні врізні моделі призначені для точкового декоративного освітлення. Вони можуть використовуватися для підсвічування темних ділянок.

При виборі накладних і врізних вуличних світильників перевагу віддають виробам зі світлодіодними лампами. Обирають ЛЕД продукцію через можливість економії електрики. Вона споживає 8 разів менше електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання. Тим більше світло діоди не нагріваються, а їх термін служби складає мінімум 5 років.

Крім типу ламп і класу захисту, при виборі світлотехнічної продукції враховують:

  • якість світла - розсіяний або спрямований світловий потік;
  • спосіб включення і виключення - ручний варіант або за сигналом датчика руху;
  • форму, колір і розміри корпусу, який може виготовлятися з полімерів і металів;
  • стильове виконання - класичні або сучасні моделі.

В інтернет-магазині можна купити за привабливаю ціною світлотехнічну продукцію для зовнішнього використання. Адже поставка врізних та накладних вуличних світильників виконується безпосередньо від виробників. Ми пропонуємо одночасно замовити доставку придбаного товару з LED або іншими лампами. Послугу надають транспортні компанії-партнери. Її вартість залежить від місцезнаходження замовника.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано