Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Трекова система може використовуватися для освітлення різних приміщень, включаючи виробничі та громадські об'єкти. Також трекові світильники застосовують для створення певного інтер'єру. Відмінністю від інших систем освітлення буде можливість акцентувати світло на певних ділянках. При виборі обладнання потрібно звертати увагу на тип світильника, а також вид лампи.

Особливості та конструкція

Для створення освітлення, яке буде враховувати особливості інтер'єру, потрібно купити трековий світильник. Модульний варіант системи застосовується для формування світлових потоків і можливості переміщувати обладнання без відключення від мережі. Конструкцію закріплюють на стелі або підвішують за допомогою мережі тросів. Прикладом буде установка світлового обладнання в залі або лофт на шинопроводі, що дозволить направити світло на загальне або акцентне освітлення, яке часто застосовується в інтер'єрі.

Серед особливостей виділяють загальне об'єднання всіх елементів, розташованих на шині. Це дає управляти всією системою, яка може включати в себе, як однакові, так і різнопланові світильники.

Конструкція будь-яких трекових світильників включає в себе кілька основних елементів. Серед них:

 • шинний провід;
 • світильники;
 • коннектор;
 • підвіси;
 • електропроводи;
 • заглушка.

Кількість світильників може варіюватися в залежності від необхідності.

Як обрати

При виборі трекових світильників потрібно врахувати кілька основних факторів. Серед них:

 • якщо потрібно купити трекові світильники, то краще звернути увагу на перевірені бренди з хорошою репутацією;
 • не рекомендується вибирати з товарів з низькою ціною. Дешеві моделі часто мають знижену якість;
 • тип лампи. Є три варіанти моделей. Для кухні, вітальні, а також для спальні підійдуть світлодіодні світильники. Металогалогенний тип частіше використовують в громадських будівлях і на промислових об'єктах через оптимальну світловіддачу. Для розподілу світла по всьому приміщенні можна придбати галогенні моделі. Прикладом буде установка системи для передпокою, яка потребує хорошого рівномірного освітлення;
 • тип шинопровода. Він може бути однофазним, двофазним і трифазним.
 • Додатково рекомендується звернути увагу на матеріал корпусу. Для дитячої бажано встановлювати міцні моделі. А для вітальні потрібно підібрати варіант, який буде сумісний з інтер'єром.

  У нашому інтернет-магазині можна купити трекові світильники різних видів. Вартість залежить від бренду і особливостей конкретної моделі. Також можна замовити доставку на потрібну адресу.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано