Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Для будь-яких світильників необхідні патрони для ламп, а також аксесуари. Патрони потрібні для установки і підключення лампочок. Аксесуари для ламп включають в себе не тільки комплектуючі для установки, в тому числі кріплення і перехідники, а й спеціальні датчики для LED-ламп, що використовуються в системі розумного будинку. Для повноцінного облаштування освітлення в будинку буде потрібно купити патрони для ламп з урахуванням всіх параметрів приладів.

Особливості

Патрон для лампи є основним елементом, за допомогою якого відбувається підключення лампочки. З цієї причини всі світильники повинні обиратися згідно з вимогами патрона, зокрема його розмірами під певний цоколь.

Аксесуари для лампи можуть знадобитися при установці, закріпленні. Додатково є категорія пристроїв, які необхідні для світлодіодних лампочок, вбудованих в систему розумного будинку. Сюди входять:

  • датчики;
  • сенсори;
  • динаміки;
  • інші пристрої, які збільшують функціональність ламп.

При виборі аксесуарів для ламп враховують всі особливості лампочки, а також її можливості. При купівлі будь-яких комплектуючих до світильників рекомендується перевіряти товари на сумісність.

Основні правила вибору

Комплектуючі для системи освітлення, в тому числі патрони для лампи або кріплення, повинні підбиратися з урахуванням основних вимог. Серед них:

  • патрони повинні відповідати типу електроприладу для освітлення, а також передбачуваного розміру лампочок, які будуть встановлені в подальшому;
  • серед аксесуарів для ламп, призначених для розумного будинку, рекомендується купувати варіанти від одного виробника. Сумісність датчиків, лампочки і системи розумного будинку впливає на можливість керування і якість експлуатації;
  • вартість товарів залежить від бренду, комплектації, а також характеристик. Прикладом будуть спеціальні моделі патронів, які мають збільшеною захистом від впливу зовнішніх факторів. Такі моделі підходять для використання в дитячій або ванній кімнаті.

При покупці аксесуарів і патронів не рекомендується купувати варіанти з низькою ціною в порівнянні з аналогами, так як дешева продукція найчастіше має менший термін служби.

У нашому інтернет-магазині можна придбати різні варіанти патронів і аксесуарів для ламп. При необхідності можна отримати консультацію у фахівця, а також замовити доставку на зручну адресу.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано