Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Світлодіодні стрічки можна використовувати в якості основного або додаткового освітлення в приміщенні. Однак просте розвішування стрічки по периметру кімнати навряд чи гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр і задовольнить користувача. Щоб використовувати світлодіоди з максимальною користю і красиво вписати стрічку в інтер'єр, необхідно встановити додаткові аксесуари.

Види аксесуарів і їх призначення

Багато хто вибирає світлодіодну стрічку завдяки тому, що з її допомогою можна не просто економно висвітлити кімнату. Поєднавши стрічку з певними аксесуарами, можна зонувати приміщення або створити певну атмосферу. Також додаткові комплектуючі роблять монтаж та експлуатацію світлодіодів набагато простіше.

Профіль

Це планка для монтажу світлодіодної стрічки. Основа може бути пластикова або алюмінієва, передня стінка виконана з прозорого ПВХ. Профіль може бути накладними або монтуватися урівень, прямокутним, квадратним або заокругленим. Існує кутова форма для стику між стелею і стіною, яка одночасно виконує функцію плінтуса. Передня стінка буває просто прозорою або матовою, яка розсіює світло і робить його більш м'яким. Існують також кольорові екрани різних відтінків. Профіль для світлодіодної стрічки спрощує монтаж і використовується як самостійна деталь інтер'єру. Стрічка всередині закріплюється за допомогою клею або спеціальних скоб з пластика або силікону.

Контролер

Використовуються, щоб створювати за допомогою RGB-світлодіодів різні ефекти. З їх допомогою можна контролювати яскравість освітлення і послідовність кольорів, задавати тривалі програми, які включають також одночасне включення кольорів для отримання відтінків.

Управляти контролером можна вручну, за допомогою пульта або додатка на телефоні. При покупці монохромної стрічки, в світлодіодному контролері немає потреби.

Діммер

Цей аксесуар допомагає контролювати рівень яскравості світлодіодів. Для монохромної стрічки використовуються одноканальні пристрої, для RGB-стрічки - багатоканальні. Діммер дозволяє створювати в одному приміщенні зони з різною інтенсивністю освітлення. Це не тільки допомагає економити на електриці, а й дозволяє обійтися без покупки додаткових освітлювальних приладів. Управляти діммером можна за допомогою кнопки, поворотного регулятора, пульта, сенсорної панелі або взагалі звуком - наприклад, хлопком. Ці та інші аксесуари для світлодіодних стрічок ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Грамотні фахівці допоможуть вам вибрати товар в каталозі, який буде відповідати вашій потребі, а також розкажуть про способи і вартість доставки.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано