Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

У цій категорії немає товарів.

Максимально ефективно використовувати світлодіодне освітлення з використанням led стрічки дозволяє управління світлом, яке може здійснюватися різними способами. Включати, вимикати і перемикати світло можна і вручну, але краще робити це за допомогою спеціального контролера, використовуючи бездротовий пульт, особливо, коли справа стосується багатобарвних світлодіодів.

Дистанційне керування світлом

Дистанційний вимикач світла дозволяє не тільки вимикати і включати світлодіоди, але і за допомогою мікроконтролера регулювати його інтенсивність, колір, перехід від теплого спектру світіння до холодного і навпаки.

Управління яскравістю світлодіодним стрічки неможливо без диммеров (светорегуляторов) - спеціальних електронних пристроїв. Вони монтуються відразу за блоком живлення, іноді встановлюються безпосередньо в ньому. Багатоколірну систему ефектів допомагають створити двоканальні і триканальні диммери.

Пульт управління світлом дозволяє з легкістю проробляти всі необхідні маніпуляції на відстані. Це може бути радіовимикач або пристрій, що працює від інфрачервоного сигналу. Варіанти можуть бути різними, але головна відмітна риса - дія на відстані, коли не потрібно вручну включати і вимикати пристрій.

Зручно, коли можна виконувати управління світлом з телефону, в голосовому режимі. Можна налаштувати розумний автоматичний регулятор, який буде вмикати і вимикати систему світлодіодів за заданою схемою. За допомогою дистанційного вимикача світла в будь-якому форматі можна легко змінювати колишні параметри і встановлювати нові, тому варто придбати такий корисний пристрій.

Де купити дистанційний вимикач світла

В інтернет магазині світлотехніки є широкий вибір дистанційних вимикачів світла різних моделей. Кожен може підібрати і купити той, що його влаштує в усіх відношеннях, як за ціною, так і за функціоналом. Вартість приладу залежить від діапазону можливостей, використовуваних технологій. Є можливість замовити товари з доставкою

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано