Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Одним з варіантів світлодіодних лампочок вважають філаментні лампи. Вони являють собою суміш ЛН і світлодіодних моделей. Купити таку лампу необхідно при бажанні встановити світлодіодний тип освітлення, але зберегти зовнішній вигляд від звичайних ламп розжарювання. Прикладом буде кришталевий світильник або аналогічний прилад, що не поєднуються зі звичайним світлодіодним елементом.

Особливості

Складовими частинами філаментная лампи вважають колбу, цоколь і світлодіодні нитки, які аналогічні звичайним ниткам розжарювання в ЛН. Під філаментом мається на увазі світлодіодна нитка спеціальної конструкції. Особливості філаментних ламп:

  • збільшена вартість в порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами;
  • тривалий термін служби;
  • дизайнерське рішення для будь-якого інтер'єру;
  • збільшений кут розсіювання призводить до повноцінного освітлення приміщення;
  • міцний корпус;
  • прозора колба не заважає проходити світлу, що збільшує світловий потік.

Важливим моментом буде придбання продукції від перевірених виробників, так як особливості конструкції вимагають наявності спеціальних стабілізаторів, яких в дешевих моделях немає або вони не якісні. Це призводить до підвищеної пульсації.

Також відмінністю від аналогів буде неможливість ремонту. Це пов'язано і з особливостями конструкції, та з заповненням ємності інертним газом, який допомагає розсіювати світло. Ще однією особливістю вважають обмежені розміри цоколя, пов'язані з особливістю конструкції, тобто вибір розмірів обмежений.

Як вибрати

Всі філаментні лампи мають однакову конструкцію. Відмінності проявляються у формі цоколя, типі колби, а також потужності пристрою. Рекомендації:

  • не варто купувати товари за низькою ціною, якщо немає впевненості в їх якості, так як на ринку багато неякісної дешевої продукції, яка не володіє всім переліком позитивних якостей ламп з філаментом;
  • сумісність з патроном, тобто тип цоколя;
  • форма лампочки.

Для нестандартних освітлювальних приладів, зокрема світильників або люстр, бажано купити такі лампочки, які будуть підходити по дизайну.

У нашому інтернет-магазині є повноцінний вибір філаментних ламп. Вся продукція, яку можна придбати, є в каталозі, що включає всю необхідну інформацію по кожному товару. Можна замовити доставку, вартість якої необхідно уточнити у консультанта, так як вона залежить від особливостей замовлення і транспортування.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано