Конфігуратор
Замовити зворотній дзвінок:
093 519 15 15

Питання та відповіді:

Який відтінок світіння краще вибрати для стельового світильника?

Відтінок стельових світильників варто вибирати з огляду на функціональне призначення простору. Для житлових зон краще використовувати теплий відтінок, для продуктивності в робочих зонах, краще використовувати холодний відтінок світла, а для сходинок, вікон, дзеркал, зон приготування їжі - нейтральний.

Які переваги у LED пристельових світильників?

Стельові світильники з LED мають такі переваги: мінімальне тепловиділення, що сприяє підвищеній пожежній безпеці; заявлений час роботи складає до 50 000 годин, а це понад 5 років; LED світильники позбавлені небезпечних речовин, у своїй конструкції, і не потребують спеціальної утилізації, що дає змогу їх рекомендувати для встановлення у дитячих кімнатах; світильники з LED дають змогу вибрати практично будь-який необхідний відтінок світіння, з товарної лінійки, а деякі моделі - змінювати температуру світіння самостійно.

Які терміни доставлення придбанного товару?

Товар можна забрати самостійно (самовивіз з одного з наших складів), можливо замовити доставлення кур'єром або у відділення однієї зі служб доставлення. Якщо товар є на складі, то терміни доставлення становитимуть 1-3 дні та залежать від Вашого розташування. Якщо ж товар замовляти для Вас індивідуально, то терміни постачання можуть становити 21-40 днів, але точніше підкаже менеджер, під час замовлення товару.

Які є варіанти оплати товару?

Безготівковий розрахунок - під час оформлення гуртових замовлень або індивідуальних домовленостей оплати. Оплата на ФОП – зручна під час гуртових замовлень. Готівковий розрахунок - можливий, під час купівлі та самовивезенні товару, з нашого шоуруму. Післяплата - найчастіше використовується за отримання через служби доставлення. Оплата онлайн через LiqPay - за онлайн-купівлі, у нашому інтернет-магазині.
Останні новини:

Сучасні світильники стельові вбудовувані являють собою невеликі, але ефективні прилади, що гармонійно поєднуються з різними інтер'єрами. Вони можуть використовуватися в приміщеннях різного типу — від квартир і приватних будинків до будь-яких громадських закладів. Вони знайшли своє застосування в точках громадського харчування, школах та інших установах.

Світильник стельовий вбудовуваний високого рівня захисту може встановлюватися навіть на вулиці. Наприклад, для освітлення вхідної групи, сходів і так далі. Все залежить від розміру й моделі конкретного приладу.

У цій статті фахівці компанії «Елекомп» розкажуть вам, що таке світильник стельовий врізний, яких різновидів він буває, як правильно його вибрати й монтувати. Також наші консультанти готові відповісти на всі запитання. Вони допоможуть зорієнтуватися в асортименті та підготують замовлення до відправлення.

Що являють собою вбудовувані світильники

Основна відмінність, яку мають світильники врізні стельові від інших освітлювальних приладів — це особливості монтажу. Корпус може бути повністю або частково прихованим під площиною поверхні, у яку вони встановлюються. Такий спосіб встановлення дає змогу забезпечити гармонійне поєднання з будь-якими стилями інтер'єру.

Сучасні та функціональні вбудовані стельові світильники дають змогу формувати різноманітні схеми освітлення. Крім того, вони не займають багато місця завдяки своїй ергономічності.

Щоб встановити світильники стельові врізні, необхідно попередньо зробити виріз у місці монтажу й підвести до нього дроти. Найчастіше подібні моделі встановлюють на такі поверхні:

  • натяжні стелі;
  • конструкції з гіпсокартону;
  • конструкції з різних панелей;
  • меблі тощо.

Хоча за необхідності не виключений монтаж і в більш жорсткі поверхні, поміж яких:

  • цегла;
  • бетон тощо.

Встановлювати світильники вбудовувані стельові мають тільки досвідчені професіонали. Це буде гарантією якісного монтажу.

Різновиди вбудовуваних світильників

У каталозі інтернет-магазину «Елекомп» представлені моделі різних виробників. Розглянемо, які стельові світильники вбудовувані бувають, у чому їхня особливість і привабливість.

Три типи моделей

  1. Точкові. Такий врізний стельовий світильник має ще одну назву — даунлайт. Він ідеально підходить для приміщень невеликої площі — квартир, житлових кімнат, офісів і навіть маленьких магазинів. Іноді вони можуть встановлюватися на вулиці, якщо це дає змогу зробити клас захисту конкретної моделі.
  2. Лед-панелі. Зокрема, можна відзначити прилади типу «Армстронг». Вони також підійдуть для житлових приміщень, якщо в них порівняно велика площа. Часто трапляються в торгових точках, офісних будівлях тощо.
  3. Дизайнерські прилади. Відрізняються незвичайною формою, кольором, розмірами. Такі врізні стельові світильники підбираються під незвичайні інтер'єрні рішення.

Також, вибираючи конкретний вбудований стельовий світильник, враховуйте, для якого типу освітлення буде використовуватися той чи інший прилад:

  • для загального;
  • для місцевого;
  • для додаткового;
  • для декоративного.

Наприклад, світильник вбудовуваний стельовий характеризується світловим потоком великої інтенсивності. У нього буде досить широкий кут розсіювання. Прилади для місцевого освітлення характеризуються порівняно невеликим кутом розсіювання. У моделей для декоративного освітлення — кут розсіювання невеликий. Крім того, декоративні моделі можуть мати різні кольори світлового потоку.

Зверніть увагу! Рівень захисту приладу вказує на особливості його застосування. Що вища цифра, то більш захищена модель і її можна встановлювати на вулиці або в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.

Функціональні особливості

Вбудований стельовий світильник може бути:

  • з індикаторами ввімкнення/вимкнення;
  • з димером (деталь, за допомогою якої регулюється рівень яскравості);
  • з регулятором відтінку кольору;
  • з додатковими накладками декоративного типу;
  • і деякі інші.

Для приміщень різного типу

Якщо ви хочете купити вбудовані стельові світильники, то враховуйте, у яких приміщеннях вони будуть використовуватися:

  • у звичайних житлових;
  • з підвищеним рівнем вологості;
  • з високим рівнем пилу.

Тобто, світильники вбудовані стельові можуть бути вмонтовані у ванних кімнатах, саунах або у виробничих цехах.

Інші варіанти класифікацій: докладний опис різновидів

Щоб розуміти, які вбудовувані стельові світильники вибрати, необхідно враховувати різновиди, типи, особливості монтажу. У цьому розділі докладніше розглянемо класифікацію освітлювальних приладів.

Різні стандарти

Хочете купити вбудовувані світильники стельові? Давайте розглянемо, які стандарти приладів цього типу є.

Найпоширеніший варіант — MR16. Вважається, що їхня частка на ринку — 80% від усіх пропонувань. Цей стандарт має кілька переваг:

  • широкий діапазон цін — від мінімальних до високих;
  • безліч комплектуючих за доступною вартістю;
  • великий вибір приладів, що відрізняються формою, розмірами, кольором;
  • невеликі габарити, завдяки чому вони не займають багато місця;
  • простота встановлення.

Окремо варто зазначити, що світильники стельові вбудовані стандарту MR16 розробляються під лампу типу GU10. Особливість такої лампи полягає в тому, що вона просто провертається в патроні й надійно фіксується в ньому. Цей різновид лампи також може встановлюватися у світильниках, які не потребують щільної фіксації за допомогою спеціального затискного кільця.

Також вбудовані світильники стельові купити можна з кільцем типу GX53. Це ще один поширений стандарт. Його особливості та позитивні характеристики такі:

  • модель повністю плоска, що дає змогу істотно зменшити міжсмуговий простір, тому не потрібно занадто низько опускати натяжну стелю — завдяки цьому не крадеться корисний простір;
  • велика площа поверхні, що випромінює світло;
  • не сліпить очі.

Зверніть увагу! Такі стельові світильники врізні оцінили монтажники натяжних стель. Це пояснюється тим, що в них не вийде встановити лампи розжарювання, які можуть розплавити плівку. Ці моделі призначені тільки для світлодіодних або енергозберігаючих джерел світла, що не завдають шкоди стелі.

Також є стельові вбудовувані світильники, розроблені для ламп розжарювання. Це моделі стандартів R39, R50, R63, R80.

До речі! Цифра в назві — діаметр у міліметрах.

Такі формати були розроблені під час популярності ламп розжарювання. Вони вже не настільки популярні, але все ще трапляються під час облаштування квартир та інших житлових приміщень. У них є певні недоліки:

  • займають багато місця;
  • доводиться опусткати натяжну стелю, щоб розмістити їх;
  • обмеженість дизайнерських рішень.

Зате є й певні позитивні особливості. Такі вбудовані стельові світильники, розміри яких зазначені вище, ідеально підходять для кімнат із високими стелями. Наприклад, це можуть бути будинки старої споруди або громадські установи.

Даунлайти

Це функціональний світильник стельовий вбудований. На сучасному ринку представлений не такий і великий вибір дизайнерських рішень. Крім того, даунлайти не так часто трапляються в житлових приміщеннях. Вони розташовуються в офісних приміщеннях, торгових точках.

Поміж основних переваг приладів цього типу:

  • невелика висота — вони фактично плоскі, а тому немає необхідності опускати стелю;
  • можливий вибір колірної температури — від теплого до холодного спектра;
  • спокійне рівномірне світіння, що не чинить негативного впливу на очі;
  • великий вибір моделей різної потужності.

Зовнішнє оформлення

Якщо ви хочете врізні світильники стельові купити, зверніть увагу, що вони представлені в різних колірних рішеннях. Наприклад, одним із найбільш поширених варіантів є металевий відтінок.

Як правило, конкретний стельовий вбудовуваний світильник підбирається залежно від типу приміщення:

  • хромовані різновиди прийнято встановлювати в приміщеннях технічного призначення або ванних, туалетах, санвузлах;
  • бронзові або золоті відтінки рекомендовані для інтер'єрів у класичному стилі;
  • якщо оформлення квартири, будинку в мінімалістичному стилі або хай-тек — рекомендується купити вбудовувані стельові світильники кольору нікель, також підійдуть рішення в кольорі матовий хром.

Порада! Рекомендується купувати моделі, виготовлені з литого металу. Якщо купуєте вироби зі штампованого металу, то потрібно переконатися, що він досить товстий, щільний.

Поворотні моделі

Ці різновиди ідеально підходять, якщо необхідно виконати підсвічування певних предметів або ж направляти промінь у конкретну частину приміщення. Якщо ви не плануєте змінювати напрямок потоку світла, ми не рекомендуємо купувати вбудовуваний стельовий світильник поворотного типу про всяк випадок. Як показує досвід, здебільшого ніхто так і не користується функцією повороту.

Вологозахисні моделі

Вони призначені для встановлення:

  • у приміщеннях підвищеної вологості;
  • на вулиці.

Наприклад, встановлювати в окремому туалеті такі прилади немає потреби. Якщо ж у кімнаті високий рівень утворення конденсату — наприклад, у душовій, сауні, лазні — то вони будуть незамінні.

Моделі типу BACKLIGHT

Унікальна особливість таких приладів полягає в тому, що по їхньому периметру розташована стрічка зі світлодіодів, яка відкидає промені світла з боків. Виходить додаткове декоративне підсвічування безпосередньо стелі.

Зверніть увагу! На такі моделі можна встановити двоклавішний вимикач. Одна клавіша призначена безпосередньо для основної лампи, а друга — для декоративного підсвічування.

На профільному ринку представлено широкий асортимент моделей різної форми, колірних рішень.

Які моделі кращі

Не знаєте, який купити світильник стельовий врізний для створення якісного та ефективного освітлення? Рекомендуємо звернути увагу на врізні світильники стельові світлодіодні.

6 причин купити led-моделі

  1. Низька температура нагріву. Вони підходять для натяжних стель, інших конструкційних елементів, на які може чинити негативний вплив висока температура.
  2. Якісне освітлення. Сучасні прилади не створюють відблисків, рівномірно освітлюють навколишній простір і максимально реалістично передають кольори.
  3. Розв’язання різних завдань. Вбудовані світильники стельові led — це широкий асортимент продукції різних розмірів, кольорів, потужності. З огляду на таке розмаїття характеристик, можна легко підібрати прилади для приміщень різного типу й навіть для встановлення на вулиці.
  4. Доведена економічність. Сучасні врізні стельові led світильники відрізняються високою енергетичною ефективністю. З їхньою допомогою можна істотно заощадити витрати на електроенергію.
  5. Високий рівень безпеки. Мається на увазі, що такі моделі не розбиваються на гострі, вкрай небезпечні дрібні уламки. У їхньому складі немає небезпечних для екології та людського здоров'я речовин.
  6. Довговічність. Якісний світильник стельовий вбудовуваний світлодіодний, розроблений відповідальним виробником, служитиме протягом багатьох років. Іноді термін служби досягає навіть 15 років!
  7. Захист від коливань напруги. Багато моделей надійно захищені від різких коливань напруги в діапазоні від 160 до 260 Вт.

Як вибрати врізний стельовий світильник

Якщо ви хочете купити вбудовувані стельові led світильники, уважно ознайомтеся з порадами фахівців компанії «Елекомп». Наші співробітники підготували інструкцію, орієнтуючись на яку, ви зможете вибрати найбільш відповідні для вас моделі.

Зокрема, необхідно враховувати такі характеристики:

  1. Термін гарантії. Вона вказує якість продукції. Чим довший термін гарантії, там надійніший прилад.
  2. Термін експлуатації. Стельові врізні світильники мають певний ресурс роботи. Вибирайте моделі з тривалим терміном експлуатації, щоб не довелося витрачати час і гроші на заміну.
  3. Наявність IC-драйвера. Цей елемент призначений для повноцінного захисту світлодіодів від можливого перегріву, різких стрибків напруги. Вбудовані світильники в стелю світлодіодні з таким драйвером характеризуються високою надійністю. Вони не створюють мерехтіння під час роботи.
  4. Робоча напруга. Чим ширший діапазон робочої напруги, тим краще прилад захищений від перегорання.
  5. Наявність ЕМС-фільтра. Такий фільтр перешкоджає появі електромагнітних конфліктів з іншою технікою.

Рекомендації, як зробити правильний вибір

Купити врізні стельові світильники можна тільки після того, як було проведено розрахунки освітлення для конкретного приміщення. Рекомендується розробити схему освітлення. Якщо ви не можете зробити це самостійно, зверніться до фахівців компанії Elekomp. Вони проведуть усі необхідні розрахунки, враховуючи:

  • площу кімнати;
  • призначення приміщення;
  • ваші індивідуальні побажання.

Щоб уникнути помилок, необхідно враховувати певні вимоги:

  • декоративні особливості — йдеться про такі показники, як колір, розмір, форма та інші. Тобто, потрібно враховувати, щоб вбудовувані стельові світильники світлодіодні гармонійно поєднувалися з дизайном інтер'єру приміщення;
  • рівень захисту від негативного зовнішнього впливу — для житлових кімнат підійдуть звичайні прилади, а для ванних — з вологозахистом;
  • рівень світлового потоку і кут розсіювання — цей параметр дасть змогу підібрати прилад, що створює оптимальний рівень освітленості та правильно розставляє світлові акценти в приміщенні;
  • колірна температура — теплі відтінки добре підійдуть для спалень, холодні — для кабінетів;
  • додаткові функції.

Щоб не припуститися помилок, вибираючи вбудовані світильники стельові, рекомендується звертатися по допомогу до профільних фахівців. Менеджери компанії Elekomp дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть зорієнтуватися в асортименті товарів.

Де купити якісні стельові світильники, що вбудовуються

Інтернет-магазин Elekomp пропонує широкий асортимент товарів цього типу. У каталозі представлені кращі світильники стельові вбудовувані світлодіодні. Це моделі таких виробників, як:

  • AZzardo;
  • Ideal Lux;
  • Nowodvorski;
  • ONE Light.

Сучасний світильник стельовий вбудований світлодіодний виготовляється із пластику та/або металу.

Консультанти магазину допоможуть вибрати потрібні вам прилади. Термін доставлення залежить від наявності товару на складі. Якщо вбудовувані стельові світлодіодні світильники, що сподобалися вам, є в наявності, то термін прибуття складе від 1 до 3 днів. Доставлення здійснюється в усі населені пункти України, у яких працюють представництва транспортних компаній.

Якщо ж вбудовуваних світильників стельових, які ви вибрали, зараз на складі немає, то терміни постачання зростають до 21-40 днів.

На світильник стельовий вбудовуваний ціна в нашому магазині доступна. Ви можете вибрати, як дорогі, елітні моделі, так і більш бюджетні. Є кілька варіантів оплати товару:

  • безготівковий розрахунок;
  • переказ на рахунок ФОП;
  • готівковий — якщо ви забираєте товар в одному з наших шоурумів;
  • накладений платіж — оплачуєте товар, забираючи його в представництві транспортної компанії;
  • LIQPAY — оплата безпосередньо на сайті.

Якщо ви хочете купити вбудовувані світильники стельові світлодіодні від найкращих виробників, звертайтеся в інтернет-магазин «Елекомп».

Особливості монтажу вбудовуваних стельових світильників

Тепер розглянемо докладніше, як встановити світильники стельові вбудовувані led у різні поверхні. Відразу зазначимо, що якщо у вас немає профільних навичок, роботу краще довірити досвідченим фахівцям. Це дасть змогу уникнути помилок під час підключення. Також позитивно позначиться на акуратності проведених робіт.

Для організації якісного освітлення недостатньо вбудовувані світильники стельові купити, необхідно ще правильно виконати їхній монтаж. Починається все з підготовчих робіт:

  • визначити місця розміщення;
  • порахувати необхідну кількість;
  • продумати розведення проводів.

Зверніть увагу! Плануючи те, як будуть встановлені вбудовувані світильники стельові led, пам'ятайте про те, що діаметр врізного отвору під прилад має суворо відповідати габаритам обраної моделі. Тому місце монтажу варто готувати лише після того, як придбали прилади.

Після того, як вбудовуваний світильник стельовий був встановлений, потрібно перевірити правильність підключення й переконатися, що все зроблено відповідно до вимог і норм.

Важливий момент! Послідовність і особливість усіх виконуваних робіт безпосередньо залежить від того, у яку поверхню відбувається встановлення.

Монтаж у гіпсокартон, пластик або дерев'яні поверхні

На вбудовувані стельові світильники ціна може бути досить високою. Буде прикро, якщо внаслідок неякісного встановлення прилад зламається. Тому вкрай важливо дотримуватися норм і правил, описаних у цій статті.

Коли потрібно монтувати вбудовані світильники стельові світлодіодні в гіпсокартон, дерев'яні поверхні або панелі з полівінілхлориду (ПВХ), проводку прокладають до того, як буде виконано монтаж стелі. Також такий підхід дасть змогу враховувати розміщення профілів і спланувати місця, у яких розміщуватимуться стельові вбудовані світильники — їх можна кріпити безпосередньо на профіль.

Після встановлення стелі електрик здійснює з'єднання проводів, а в підготовлених отворах затискає стельовий вбудований світильник. Для фіксації використовуються або спеціальні кліпси, або особливий пружинний механізм.

Як змінити кількість або потужність уже встановлених світильників:

  • якщо потрібно провести заміну приладу, то потрібно вибирати такий самий за розміром або аналогічного діаметра;
  • якщо виявили, що якийсь прилад виявився зайвим і його потрібно позбутися, то треба підібрати декоративний елемент, який закриває отвір;
  • додати нові прилади в створену раніше систему освітлення вкрай складно.

Монтаж освітлювальних приладів у натяжну стелю

Вбудовувані стельові світильники купити варто й у тому разі, якщо у квартирі натяжна стеля.

Принцип монтажу схожий зі встановленням приладів у конструкції з гіпсокартону. Але є одна суттєва відмінність. Потрібно не тільки вбудовані світильники стельові світлодіодні купити, а й використовувати спеціалізовані фіксатори. Вони кріпляться на стелю перед монтажем натяжної стелі.

Вирізи в плівці робляться за допомогою спеціалізованих термічних кілець після того, як навісна конструкція вже закріплена.

Особливості встановлення та заміни освітлювальних приладів:

  • в ідеалі варто використовувати вбудовані стельові світильники світлодіодні форма яких кругла або овальна. Прилади інших форм встановлювати не рекомендується;
  • якщо потрібно замінити стельовий світильник вбудований, вибирати необхідно прилади такого ж або більшого розміру;
  • якщо потрібно додати новий прилад, доведеться повністю розбирати стелю й потім знову встановлювати її.

Монтаж у бетонні та інші поверхні підвищеної твердості

Якщо ви вирішили світильники стельові вбудовувані купити для встановлення в поверхні підвищеної твердості, уважно вивчіть ці рекомендації. Вони дадуть вам змогу уникнути помилок і будуть гарантією, що ваші стельові світильники вбудовані функціонуватимуть правильно і тривалий термін.

Встановлення освітлювальних приладів у такі складні поверхні вимагає не тільки вправності, досвіду, а і спеціалізованого інструменту. Найчастіше цей метод використовується на вулиці. Наприклад, коли потрібно купити світильник стельовий вбудовуваний для встановлення під козирком під'їзду.

Пам'ятайте! На вулиці можна встановлювати моделі з високим рівнем захисту від вологи, пилу.

Послідовність дій під час монтажу:

  • підготовка для прокладання дротів, встановлення світильників;
  • у бетонній поверхні може бути видовбаний канал для дроту;
  • також дріт може прокладатися в кабель-каналі;
  • обов'язково варто дотримуватися всіх норм і правил ізоляції проводів;
  • готується виїмка для світильника;
  • монтується спеціальний захисний короб для освітлювального приладу;
  • місце установлення покривається шпаклівкою, виконуються оздоблювальні роботи;
  • під'єднується дріт до загальної мережі та вимикача.

Правила підключення світильників

Ви вирішили купити стельовий вбудовуваний світильник? Пам'ятайте основні правила підключення цих приладів до електричної мережі!

Правильна схема — тільки паралельна. До кожного джерела світла має вести кабель від розподільної коробки.

Зверніть увагу! Послідовне підключення можливе тільки у випадках, якщо встановлюється невелика кількість освітлювальних приладів.

Якщо ви вирішили купити світильники стельові вбудовувані потужністю у 12 В, то в електричну мережу рекомендується додати один або відразу кілька понижувальних трансформаторів. Це необхідно для запобігання перегорання.

Є і свої правила для під'єднання світильників, у яких уже є вбудований драйвер. У цьому разі передбачається, що дроти будуть підключатися до нього безпосередньо. Якщо ж драйвер у вашого освітлювального приладу зовнішній, то світильник потрібно спочатку під'єднати до нього, а вже сам драйвер — до мережі. Під час підключення та монтажу для забезпечення безпеки потрібно використовувати або клеми, або спеціальні ковпачки.

Порада! Підключенням приладів має займатися людина з профільними знаннями та навичками. Якщо ви ніколи не працювали з електрикою, не ризикуйте!

На цьому наша стаття закінчена. Якщо вам потрібно вбудовані стельові світильники купити — звертайтеся в магазин «Елекомп». У нас широкий асортимент освітлювальних приладів різного типу.

Зазначимо, що на світильники стельові вбудовувані ціна може бути різною. Вартість залежить від якості, надійності, довговічності та марки приладу!

Товар успішно доданий до кошика
+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано