Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити

Товари цього виробника відсутні.

Cleoni

Торгова марка Cleoni раніше була відома під назвою Studio Forma. Компанія займається виробництвом світильників з 90-х рр. минулого століття. В даний час польська фірма є провідним виробником професійного декоративного освітлення для громадських місць і приватних об'єктів. Компанія була заснована в 1998 році.

Особливості брендової продукції

Раніше фабрика Cleoni працювала з гіпсом та керамікою. Сьогодні виробник використовує дані матеріали для створення нових освітлювальних пристроїв. Протягом останніх років політика компанії змінилася. Асортимент розширився. В останні роки бренд Cleoni відомий як виробники інноваційних приладів освітлення в стилі лофт. Продукція користується попитом на сучасному ринку.

Світлодіодні світильники бренду призначаються для громадських і приватних приміщень. Вони підходять для:

  • житлових приміщень (кухонь, спалень, дитячих, віталень, прихожих);
  • ресторанів, готелів і пабів;
  • торгових, офісних залів.

Переваги продукції полягає в її виготовленні на добре обладнаному виробництві. Фанерні і дерев'яні світильники робляться в сучасній столярній майстерні.

Завдяки тісній співпраці з компанією PHILIPS виробник Cleoni виробляє освітлювальні пристрої з застосуванням нових технологій. У продажу представлені світильники для спеціальних газорозрядних світлових джерел, серед яких лампи CDM-Tc і CDM-Tm.

Також фабрика Cleoni співпрацює з NORDIC ALUMINIUM, завдяки чому з'явилася можливість застосовувати трековую трифазну систему для світлової техніки високої якості.

Компанія виробляє дитячі світильники Cleoni, які дозволяють красиво декорувати кімнати самих маленьких і привнести в інтер'єр родзинку. Лампи для дітей оформлені яскраво і казково. Вони створюють м'яке, трохи розсіяне світло, комфортне для дитячого зору. Кожен малюк гідно оцінить чарівні світильники, красиво висвітлюючі його кімнату.

Продаж товарів

Наш інтернет-магазин пропонує прилади освітлення Cleoni в широкому асортименті. Придбати високоякісний товар клієнти можуть за хорошою вартості. Ціна освітлювальних пристроїв вказана в каталозі. Замовити продукцію можна на сайті або за телефоном з доставкою в усі регіони країни. Виробник на товари надає гарантію.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано