Замовити зворотній дзвінок:
+380 63 263 30 64
Замовити зворотній дзвінок:
Замовити
Ideal Lux

Фірма Ideal Lux була заснована в 1987 р. в околицях італійського м. Мірано. Протягом 34 років ефективної роботи торгова марка змогла завоювати на сучасному світловому ринку репутацію виробника освітлювальних приладів тільки найвищої якості. Широкий асортимент продукції представлений різноманітними моделями світлодіодних світильників, люстр, торшерів для домашнього застосування і професійних освітлювальних пристроїв.

Особливості стилістики

Завод Ideal Lux систематично вдосконалюється, покращуючи бездоганно високий рівень технологічного виробництва приладів освітлення. В даний час виробник пропонує покупцям величезний асортимент моделей, що йдуть буквально на кілька кроків вперед відомих технологій з дизайнерської і технічної точки зору. Сучасні люстри і лампи можна підібрати для прихожих, дитячих, віталень, спалень, кухонь в стилі лофт і багатьох інших.

Освітлювальні пристрої чудово доповнюють інтер'єр залів незалежно від стилістичних рішень. Технологічні нововведення, великий досвід і гарна організаційна структура - все це гарантія передових позицій виробника на світовому ринку.

Інтер'єр приміщень одного будинку або квартири слід витримувати в єдиному стилі. Освітлення в даному випадку грає не останню роль. В даний час кожна люстра виступає в якості повноправного декоративного компонента. Тому дизайнери Ideal Lux прагнуть, щоб зовнішній вигляд бра і торшерів відповідав найвищим світовим стандартам. Виробник кожен сезон презентує нові моделі приладів освітлення, які виготовляються з матеріалів високої якості.

Брендові світильники Ideal Lux вдало поєднують високі дизайнерські й технологічні рішення. У каталозі нашого інтернет-магазину доступні для замовлення класичні настільні лампи, зроблені в сферичній формі з матового білого скла, і футуристичні люстри з унікальним дизайном, виготовлені із застосуванням витіюватих компонентів і мініатюрних лампочок. Бра цікавої форми вписуються в кімнати, мають стильний дизайн. Також попитом у покупців користуються торшери з текстильними абажурами.

Продаж брендової продукції

Замовити прилади освітлення рекомендується за хорошою ціною на нашому сайті з доставкою до вашого міста. Придбати продукцію ви можете за вартістю, вказаною в каталозі.

+

Якщо ви знайшли помилку або неточність, будь ласка, повідомте нам про це.

Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення і виправимо помилку незабаром.

Файл не обрано